Atletický čtyřboj

Dne 24. 9. 2015 se naše škola zúčastnila Atletického čtyřboje konaného na stadionu Lokomotiva Olomouc. Za naši školu nastoupila družstva v tomto složení:

Tým mladších žáků: Martin Hromek, Benjamin Jakob, Kachyňa Tadeáš, Vičar Jan a Vraj Matyáš se umístil na 7. místě.

Mladší žákyně: Komínková Karolína, Pazderová Sandra, Sisková Kateřina a Zlámalová Valentina skončil celkově na 7. místě.

Starší žáci: Coufal Daniel, Hlavička Marek, Řezníček Petr, Šnobl Ondřej a Zajíček Josef skončili na výborném čtvrtém místě necelých 50 bodů od postupu. Veliká škoda absence některých žáků naší školy…

Starší žákyně: Bartoňková Jana, Benešová Kristýna, Kutáčová Karolína, Novotná Pavla a Vičarová Šárka.

Velmi dobrých výsledků dosáhli tito žáci:

Josef Zajíček skončil v celkovém bodování atletického čtyřboje na výborném 2. místě!!!
Daniel Coufal obsadil vynikající 3. místo!!!
Karolína Komínková skončila na parádním 3. místě!!!

V jednotlivých disciplínách se výrazně prosadili:

Daniel Coufal 1. místo ve skoku dalekém, 2. místo hod míčkem a 5. místo v běhu na 60m.
Josef Zajíček obsadil 1. místo ve vrhu koulí, 4. místo ve skoku vysokém a 4. místo v běhu na 60 metrů.
Karolína Komínková byla 3. v hodu míčkem, 3. místo v hodu míčkem a 6. místo ve skoku vysokém.
Hlavička Marek byl v hodu míčkem na 3. místě.
Zlámalová Valentina byla ve skoku dalekém na 5. místě.
Vraj Matyáš skončil v běhu na 800 metrů 7.
Karolína Kutáčová 7. místo v běhu na 800m.

Dík patří všem reprezentantům naší školy, podali vynikající výkony.
Jiří Boháček