Český den proti rakovině

S ubíhajícími lety málokdo v naší zemi neví, co je Český den proti rakovině. Naši žáci a zaměstnanci to nejen dobře vědí, ale na druhou květnovou středu i netrpělivě čekají. Ne jinak tomu bylo i letos 15. května.

Sbírka k naší škole patří a bez žluté květinky s barevnou stužkou odchází domů skutečně málokdo.

Přejme si, ať díky této dobrovolné finanční pomoci a osvětě v oblasti prevence nemocných ubývá a ti, kteří jsou v léčení, se dočkají svého vítězství. Nádorové onemocnění je silný soupeř. Jeho protivník je však daleko silnější. Láska a empatie lidí zapojených do sbírky, vynikající výsledky lékařských a farmaceutických výzkumů, špičkoví lékaři - těm všem na uzdravení našich rodinných příslušníků, přátel či kolegů záleží. A za to jim patří velké poděkování.

 

Ivana Weissová