Den expertů 1. C

Kdo se domnívá, že auta jsou výhradně mužská záležitost a malá děvčátka nezajímají, tak se plete.

Návštěva v autosalonu vozů značky Peugeot byla zážitkem pro všechny prvňáčky, včetně jejich třídní paní učitelky.
Zázemí firmy zaujalo svým exteriérem i interiérem. Děti se dozvěděly pár informací o historii rodu Peugeotů a naživo prošly celým areálem. Obdivovaly krásného veterána i skvoucí metalizovanou novinku letošního trhu. Neopomenuly nahlédnout i do prostor servisních dílen. Prohlídku ukončily návštěvou obytného přívěsu. Na závěr exkurze zodpověděly kvízové otázky, vymalovaly vybraný vůz, zamávaly rejnokovi v akváriu a s plnou náručí balonků a upomínkových předmětů se vydaly zpět do školy. Děkujeme panu Svákovi za krásný den.