Den expertů 9. A

Ve čtvrtek dne 19. května 2022 se dveře naší školy otevřely další spolupráci s rodiči našich žáků, neboť se po delší pauze opět uskutečnil projektový den „Den expertů“ – „Rodiče dětem“. Tentokrát jsme s žáky 9. A třídy zavítali do baletního studia, kde si pro nás paní Popova připravila velmi pěkný program – povyprávěla o svých baletních začátcích, svých bohatých baletních zkušenostech i o tom, co ji vedlo k založení vlastního baletního studia. Rovněž nám ukázala, co vše svět baletu i tance nabízí. Všichni jsme si tak mohli uvědomit, že v dnešní uspěchané době přináší toto krásné umění určité zastavení
a krásu do našich životů. Součástí připraveného programu byla i ukázka baletních kostýmů a děti si mohly také vyzkoušet základní baletní figury.

Moc děkujeme za pěkný program.