Den matek

"Moje maminka je jenom jedna" – to ví všechny děti a mají své maminky rády. Děti ze školní družiny se proto rozhodly udělat jim radost a připravit si jako poděkování za všechno překvapení k jejich Dni matek. Začaly pozvánkou na oslavu, programem a samozřejmě dárečky. Ve čtvrtek 12. května přivítaly své maminky v tělocvičně nastrojené, s úsměvem, vějířem a kapesníčkem pro případ dojetí. Povedlo se.

Během vystoupení v podobě pásma básniček, písniček, baletu, divadelního představení … nebylo k slzám daleko. Na závěr se děti rozběhly ke svým maminkám s otevřenou náručí a dárečky, které si pro ně během činností ve školní družině samy vyrobily. Slavnost se opravdu vydařila.

Maminky, děkujeme Vám za všechno, co pro nás děláte, máme vás moc rády. Vaše děti