Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 26. ledna 2012 se otevřely dveře naší školy široké veřejnosti. Podívat se na výzdobu školy, nově zrekonstruované třídy a vybavení učeben se přišli podívat současní i bývalí žáci naší školy. Především jsme uvítali budoucí školáčky, kteří si mohli se svými rodiči postupně projít všechny prostory školy. V jednotlivých třídách i učebnách byl pro ně nachystán zajímavý program. Za doprovodu pedagogů se mohli podívat na výukové materiály, vystavené práce žáků, přírodovědné exponáty, být svědky chemických pokusů či fyzikálních jevů, naučit se něco nového a vyzkoušet si práci na interaktivních tabulích. Z dnešního dne si odnášeli spoustu dojmů a dárečky, které pro ně vyrobily a nachystaly děti z družiny.