Dětský den

K příležitosti oslavy Dne dětí uspořádala školní družina ve čtvrtek 31.5. zábavné odpoledne plné netradičních her a soutěží. Děti ze všech oddělení si na školním hřišti mohly vyzkoušet slalom v gumácích, hod míčkem na terč, shazování pyramidy z plechovek, stříkání vody na terč a další zajímavé soutěže. Všichni, co rádi malují, mohli křídami ztvárnit svou představu nadcházejících prázdnin. Nejvíce se křídový obraz s názvem „Badminton” povedl trojici dívek: Nela Lošťáková, Marie Čechová a Sandra Pazderová. Líbil se také obrázek „Prázdninová projížďka na koni” od Kateřiny Havlíčkové a Anny Rohelové, a nezaháleli ani kluci Adam Mlejnek a Denis de Quastenit, kterým se vydařil obraz „Prázdniny v džungli”. Děti si celé odpoledne pěkně užily a oslavily tak svůj den.