Dětský maškarní bál

V pátek dne 18. března 2011 se nazdobená tělocvična naší školy postupně zaplnila nejrůznějšími maskami. Děti naší školy, jejich kamarádi, sourozenci i budoucí prvňáčci s rodiči se konečně dočkali karnevalu a mohli se ostatním předvést ve svých převlecích. Nebylo vůbec jednoduché vybírat ze zajímavých a nápaditých masek ty nejlepší. Masky se postupně roztančily v rytmu populární hudby a s chutí se zapojily i do zábavných soutěží. Zachránit se z potápějící se lodi, uniknout v převleku pirátům či zvládnout námořní balónkovou bitvu nebylo jednoduché a chtělo to určitou dávku odvahy. Všichni zúčastnění byli samozřejmě po právu odměněni. V průběhu karnevalového reje masek byly vyhodnoceny ty nejoriginálnější. S prázdnou ale nakonec neodcházeli ani ostatní masky. Potěšily je drobné dárečky či sladkosti, které na karneval věnovali rodiče naší školy.

10 vyhodnocených masek:

Lovec mamutů – Karin Koblihová (3. B)
Čarodějnice – Pavla Pejzlová (3. A)
Pirátka – Michaela Vanská (4. B)
Netopýří královna – Adriana Mocňáková (1. C)
Hippies – Veronika Hasalová (3. B)
Princezna – Eliška Volejníková (4. B)
Krysař – David Šváb (3. B)
Leopard – Berenika Ivanová (5. B)
Rybář – Marek Nádvorník (1. B)
Čarodějnice – Johana Bartošová (5. B)