Družinová dvojčata

Kniha Dvojčata v průšvihu s hlavními postavami Ruby a Garnet, kterou jsme ve školní družině četli, nás inspirovala. Děti si také chtěly vyzkoušet, jaké to je, když se sobě navzájem budou hodně podobat. Prostřednictvím interaktivní tabule jsme se seznámili s dvojčaty ze světa filmu, sportu i umění (zakladatelé Říma - Romulus a Remus, zpěvačky Iveta a Ivana Bartošovy, hokejisté Henrik a Joe Lundgvistové, Oliver a James Phelpsovi – herci ze série filmů   o Harrym Potterovi …)

Naši družinku navštěvují hned tři dvojice opravdových dvojčat. Přehlídka všech jednovaječných, dvojvaječných i těch našich družinových předčila naše očekávání. Posuďte podle fotografií sami, jak jsou si jednotlivá dvojčata podobná.