Festival kulturních programů

Žáci kroužku Mozartík naši školu opět krásně prezentovali na Kulturním festivalu. Konal se 9. ročník a zúčastnilo se ho 14 škol z Olomouce. Tentokrát jsme sehráli filmovou pohádku Mrazík. Zazněli tak známé melodie od Karla Gotta Prašná cestička a další píseň Ach ty Váňo Ivane. Nechyběla i čarodějnice s písničkou: V chaloupce na kuří nožce. Kostýmy a rekvizity vystoupení oživily. Žáci kromě zpěvu předvedli i dobře naučenou taneční choreografii.   

Všichni dostali krásné ocenění a během festivalu i malé občerstvení. Na památku máme i několik krásných fotek a hezké vzpomínky.

Seznam našich herců a hereček a jejich role:

Ivánek - Teodor Mysliveček

Nastěnka - Nikol Urbanová

Matka Ivánka - Laura Kupková

Otec Nastěnky - Nela Buchtová

Macecha - Magdaléna Dědochová

Čarodějnice - Květa Bouchalová

Vypravěč: Daniela Harazinová

Sbor: Dubický Erik, Teodor Mysliveček, Daniela Harazinová, Valentýna Volfová, Květa Bouchalová, Magdaléna Dědochová, Nikol Urbanová, Laura Kupková, Nela Buchtová