Festival kulturních programů 2018

Zájem základních škol vzrostl a přibylo několik nových účastníků a s nimi i nová vystoupení.

Děti z naší školy měly připravené originální divadelní představení na motivy pohádky Boženy Němcové – O řepě.

Tento výstup vnesl do prostor Reduty Moravské filharmonie Olomouc trochu odlišnou atmosféru, jelikož se hra neodehrávala na zahrádce, ale na diskotéce.

Děti si své vystoupení užily a zvládly na výbornou. Trému naštěstí nechaly doma a až na malé mušky svoji hru odehrály bez komplikací. Po závěrečném aplausu si už jen prohlédly zbylá vystoupení.