Galerie pod širým nebem

Pestrobarevný podzim opět inspiroval děti ze školní družiny k výtvarnému tvoření. Na výkresech se snažily zachytit všechny barvy přírody a ztvárňovaly nejrůznější podzimní motivy. Stejně jako v uplynulých letech jsme se museli o naše dílka podělit s kamarády, rodiči, prarodiči a známými.

Brána školního hřiště se proto ve středu 1. listopadu otevřela pro všechny návštěvníky Galerie pod širým nebem. Na výstavě výtvarných prací je čekala přehlídka ježků, lišek, hub, dýní, listů, stromů, pavoučků i strašidelných halloweenských výtvorů. Nezbývalo než se kochat podzimní krásou, kterou se dětem podařilo ztvárnit na jedničku.

Potěšila nás hojná účast i milá slova zúčastněných. Děkujeme také malým umělcům za povedená díla. Už teď se těšíme na další výstavu!

Soňa Langerová