Hřiště snů

Asi před dvěma lety, v době, kdy se začalo vedle naší školy budovat školní hřiště, nás vyzvali tehdejší náměstci zřizovatele a také členové školské rady Martin Major a Filip Žáček, aby naši žáci výtvarně vyjádřili, jak si představují hřiště snů. Odměnou za dvě nejlepší práce nám slíbili dva tablety.

Výzvu jsme přijali. Děti vytvořily množství obrázků, a dokonce i jeden prostorový model.

Za originalitu porota ocenila 3D model školního hřiště od Kvida Řihoška z 5. B a z desítek vybraných zajímavých, opravdu zdařilých výkresů o vítězi rozhodl los. Druhou oceněnou je dívka z 6. B Jana Vrajová. Oběma šťastným výtvarníkům gratulujeme.

Věříme, že dárkem největším pro všechny děti z Mozartovy školy je to naše super hřiště snů, které se nakonec po všech nesnázích stalo pro nás skutečností!