Hry s tužkou a papírem

Když nemůžeme na hřiště, venku prší nebo máme volnou chvilku, stačí nám kousek papíru a nuda je pryč. Jednoduché hry procvičí mozek, postřeh, paměť, strategii, ale i jemnou motoriku. Ve školní družině jsme tento týden v herně oprášili nejen klasické „otřepané” hry, na které jsme v chvatu doby zapomněli, ale naučili se i ty méně tradiční.

HRY - Jméno, město, zvíře, věc …, Trojúhelníky, Bitva, Formule, Spojovačka neboli mosty, Jaký, kdo, co dělá, kde a proč nás opravdu bavily a věříme, že děti uplatní nejen v družině, ale zahrají si i s jinými kamarády nebo s rodiči. Děti si totiž kromě diplomu odnesly i zásobník těchto her a samozřejmě tužku. Mobily na hraní nepotřebujeme, stačí nám opravdu tužka a papír.