IT ENGLISH COMPETITION

- výborné umístění našich deváťáků

V pondělí 6. května se žáci 8. ročníku Boris Zarivnij a Kryštof Štěpánek a 9. ročníku Václav Bergman a Tomáš Varga zúčastnili soutěže v anglickém jazyce se zaměřením na výpočetní techniku IT ENGLISH COMPETITION. Soutěž se konala na Vyšší odborné škole a střední průmyslové škole elektrotechnické v Olomouci. Kluci naši školu skvěle reprezentovali a třem z nich se podařilo umístit v nejlepší pětce soutěžících. Na skvělém pátém místě skončil Boris Zarivnij z 8. A, na třetím místě se v konečném pořadí  umístil Vašek Bergman z 9. B a na úžasné druhé místo ze všech soutěžících dosáhl Tomáš Varga taktéž z 9. B. Oběma hochům gratulujeme k umístění a všem moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy na soutěži!