Kinderiáda

Ve středu 22. 5. 2013 se vybraní sportovci z prvního stupně vydali na Kinderiádu do Prostějova. Tyto atletické závody jsou určené pro děti druhých až pátých tříd základních škol z ČR. Přes velké obavy nám počasí vyšlo na jedničku a celý den jsme si moc užili.
Naši školu výborně reprezentovali Karolína Šťastná (2. B), Jaroslav Blahut (2. A), Anna Šnoblová (3. B), Adam Szekely (3. B), Nela Lošťáková (4. A), Tadeáš Kachyňa (4. A), Tereza Široká (5. A) a Jiří Placek (5. A).
Dětem se opět nabídla možnost seznámit se s atletikou a ochutnat atmosféru opravdových závodů. Zábavnou formou si malí závodníci přiblížili atletické disciplíny, které vycházejí z přirozených pohybů člověka a daly základ všem ostatním sportům.
Pro všechny děti, které se zúčastnily Kinderiády, bylo připraveno bohaté občerstvení a celá řada zajímavých dárků.
Nejúspěšnější závodnicí našeho týmu se stala Terezka Široká, která se umístila na 3. místě v běhu na 60 metrů a také ve skoku dalekém z rozběhu.
Všem dětem ještě jednou gratulujeme.