Kinderiáda

Dne 1. 6. 2010 se vybraní žáci z prvního stupně vydali na Kinderiádu do Prostějova. Tyto atletické závody jsou určené pro děti druhých až pátých tříd základních škol z ČR. I když nám počasí moc nepřálo, naši školu výborně reprezentovali Kamila Kosinová z 2. B, Marek Lehar z 2. B, Vendula Bártlová z 3. B, Daniel Coufal z 3. B, Martina Pejzlová ze 4. A, Marek Křůmal ze 4. B, Silvie Glosová z 5. A, Lucie Talíková z 5. B, Jiří Klein z 5. A a Radek Lehar z 5. B.
Dětem se nabídla možnost seznámit se s atletikou a ochutnat atmosféru opravdových závodů. Zábavnou formou si malí sportovci přiblížili atletické disciplíny, které vycházejí z přirozených pohybů člověka a daly základ všem ostatním sportům. Pro všechny děti, které se zúčastnily Kinderiády, bylo připraveno bohaté občerstvení a celá řada zajímavých dárků. Borci našeho týmu se stali Daniel Coufal, který získal bronzovou příčku v běhu na 60 metrů a hodu plným míčem, třetí místo získal také Marek Křůmal v hodu kriketovým míčkem. Oběma chlapcům gratulujeme.