Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2018 – 2019

Období prvního adventu je již tradičně doprovázeno konverzační soutěží v anglickém jazyce a i letos tomu nebylo jinak. V úterý 27. listopadu a 4. prosince se sešli ti nejstatečnější z angličtinářů a přijali výzvu utkat se v soutěži o nejlepší anglicky mluvící žáky naší školy. V kategorii JUNIORS, žáků do sedmých ročníků, se na třetím místě umístila Klárka Bartoňová z 6. B, stříbrnou pozici si vybojovala děvčata z třídy 7. B Anetka Bubeníčková a Lucka Kriklová a na prvním místě se v letošním ročníku umístila Zuzanka Krudencová z třídy 7. A. V kategorii YOUNG STUDENTS pro žáky osmých a devátých ročníků obsadil krásné třetí místo Matyáš Matlach z 9. A, výborného druhého místa dosáhla Lucka Šándorová také z třídy 9. A a absolutním vítězem tohoto školního roku se stala Ivanka Vinklerová z 9. A. Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži, vítězům gratulujeme a budeme se těšit na reprezentaci našich vítězů v únorovém okresním kole, které se uskuteční v DDM Olomouc.

Kabinet jazyků ZŠ Olomouc, Mozartova 48