Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2019 – 2020

Období prvního adventu je již tradičně doprovázeno konverzační soutěží v anglickém jazyce, a ani letos tomu nebylo jinak. V úterý 3. prosince a 10. prosince se sešli ti nejstatečnější z angličtinářů a přijali výzvu utkat se v soutěži o nejlepší anglicky mluvící žáky naší školy. V kategorii JUNIORS, žáků do sedmých ročníků, se na třetím místě umístily Tereza Michalíková a Victoria Rauch ze 7.B, stříbrnou pozici si vybojovala Klárka Barešová ze třídy 6.B a na prvním místě se v letošním ročníku umístila Klárka Bartoňová ze třídy 7. B. V kategorii YOUNG STUDENTS pro žáky osmých a devátých ročníků obsadily krásné třetí místo Barbora Hilšerová z 8.A a Aneta Křůmalová z 9. A. Výborného druhého místa dosáhla Julie Kočí ze třídy 9. B a absolutním vítězem tohoto školního roku se stal Boris Zarivnij z 9.A. Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži, vítězům gratulujeme a budeme se těšit na reprezentaci našich vítězů v únorovém okresním kole, které se uskuteční v DDM Olomouc.