Konverzační soutěž v Anglickém jazyce 2022–2023

V období prvního adventu se na naší škole opět konala oblíbená konverzační soutěž v Anglickém jazyce. Ve dnech 22. listopadu a 1. prosince se sešli ti nejstatečnější a také nejšikovnější z angličtinářů a přijali výzvu utkat se v soutěži o nejlepší anglicky mluvící žáky naší školy. V kategorii JUNIORS, žáků šestých a sedmých ročníků, se na třetím místě umístili Aneta Jílková a Matyáš Vrba z 6. B, stříbrnou pozici si vybojovali Jakub Hradil ze třídy 6. B a Karla Salajková ze třídy 7. A a na prvním místě se v letošním ročníku umístila Alžběta Sládečková z třídy 7. B. V kategorii YOUNG STUDENTS pro žáky osmých a devátých ročníků obsadily krásné třetí místo dívky Helena Podstatová z 9. B a Terezie Luterová z 9. A. Výborného druhého místa dosáhl Matěj Hrčka z 9. A a absolutním vítězem tohoto školního roku se stala Ester Krystýnová ze třídy 8. B. Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži, vítězům gratulujeme a budeme se těšit na to, jak výše jmenovaní vítězové budou reprezentovat naši školu v jarním okresním kole, které se uskuteční příští rok v DDM Olomouc.