Konverzační soutěž v Anglickém jazyce 2023-2024

V období prvního adventu se na naší škole opět konala oblíbená konverzační soutěž v Anglickém jazyce – English Speaking Contest. Ve dnech 5. a 6. prosince se sešli ti nejstatečnější a také nejšikovnější z angličtinářů a přijali výzvu utkat se ve dvou soutěžních dnech o nejlepší anglicky mluvící žáky naší školy.

V kategorii JUNIORS žáků šestých a sedmých ročníků se na všech třech místech umístili žáci třídy 7. B. Třetí místo obsadil Jakub Hradil, stříbrné místo vybojoval Matyáš Vrba a na prvním místě se v letošním ročníku umístila Aneta Jílková.

V kategorii YOUNG STUDENTS pro žáky osmých a devátých ročníků obsadila krásné třetí místo Lucie Krčková z 9. A. Výborného druhého místa dosáhla Ester Krystýnová z 9. B a absolutním vítězkou tohoto školního roku se stala skvělá Karla Salajková ze třídy 8. A.

Všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži, vítězům gratulujeme a budeme se těšit na to, jak výše jmenovaní vítězové budou reprezentovat naši školu v jarním okresním kole, které se uskuteční příští rok tradičně v DDM Olomouc.

Ilona Táborská