Konverzační soutěž v anglickém jazyce – jarní kolo 2010-2011

V pondělí 23.5.2011 se na naší škole pořádalo jarní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, které se zúčastnilo celkem 23 žáků ve třech kategoriích. V první kategorii ´kids´, tedy žáci do pátých ročníků, předvedlo své dovednosti deset žáků z tříd 5.A a 5.B. Druhá kategorie ´juniors´ zahrnovala žáky do sedmých ročníků. V této kategorii soutěžilo celkem třináct dětí. Do kategorie nejvyšší ´young students´, což jsou žáci našich osmých a devátých ročníků, zasáhli celkem tři žáci.

Výsledky soutěže:

Kategorie ´kids´
1.Daniela Ondráčková (5.B)
2.Natálie Duong (5.B)
3.Lucie Henslová (5.A)

Kategorie ´juniors´
1.Adam Kreuzzieger (6.B)
2.Filip Špaček (6.A)
3.Petr Hubka (6.A)

Kategorie ´young students´
1.Kamila Tozzi di Angelo (9.A)
2.Jan Smolka (9.B)