Letní radovánky

Prázdniny se nezadržitelně blíží, sluníčka je víc než dost. Děti ve školní družině si tedy poslední dny užívají hlavně na školním hřišti tak, jako by už prázdniny byly. Plujeme po řece, sbíráme řecké olivy, rybaříme v Norsku, užíváme si atrakce na Balatonu, vystupujeme na Mount Everest v Himalájích, pochutnáváme si na italských špagetách i španělském melounu, putujeme s karavanou pouští… Nechybí ani plážový volejbal a letní promenáda. Na táboře stavíme stan a luštíme morseovku. K létu patří voda - právě vodní hrátky s vodou děti zaujaly asi nejvíce. Nezapomněli jsme ani na piknik, letní osvěžení, studnu štěstí a další radovánky.

Užili jsme si všeho do sytosti a už se těšíme na opravdové prázdniny. Přejeme všem dětem i rodičům krásné léto a znovu se s Vámi těšíme na shledanou v naší družince v září.