LVVZ 2020

Ve dnech 29. 2. 2020 – 6. 3. 2020 naše ZŠ Olomouc Mozartova 48 pořádala lyžařský kurz, na kterém bylo 48 našich žáků + pět instruktorů a lékař.

Vedoucí kurzu: Jiří Boháček
Instruktory na kurzu byli: MUDr. Stanislav Losse – zdravotník, Adam Hrnčiřík, Mgr. Dalibor Trunkát – instruktoři snowboardu, Mgr. Jan Horňáček a Mgr. Luboš Horňáček – instruktoři lyžování.

Lyžařský kurz se se jako každoročně konal na „naší“ Severomoravské chatě. Díky špatným sněhovým podmínkám jsme museli dojíždět lyžovat na ski areál Buková hora. Tam byly podmínky téměř ideální. Cesta tam a zpět + celodenní lyžování bylo velice náročné. LVVZ proběhl v přátelské atmosféře a žáci se naučili bezpečně sjíždět sjezdovku. Děti zvládly oblouky na obě strany. Děti lyžování a snowboarding velice bavilo a byl problém je dostat ze svahu. Pro žáky byl připraven i celotýdenní program plný her, tance, zábavy, legrace, dochvilnosti, ohleduplnosti, přednášek, soutěží a jejich vyhlášení.