LVVZ Severomoravská chata

Ve dnech 20. 2. 2012 – 26. 2. 2012 naše ZŠ Olomouc Mozartova 48 pořádala \"lyžák\", na kterém bylo 37 našich žáků.

Vedoucí kurzu: Jiří Boháček
Instruktory na kurzu byli: Mária Kosmályová – zdravotnice, Milan Merva – instruktor snowboardu, Dalibor Trunkát – instruktor lyžování.

LVVZ proběhl v přátelské atmosféře a všichni žáci se naučili bezpečně sjíždět sjezdovku. Pro žáky byl připraven i celotýdenní program plný her, tance, zábavy a přednášek.
Poděkování patří instruktorům za naučení sjíždění svahu a výborný přístup k dětem a samozřejmě našim žákům za snaživý přístup, pokroky při lyžování a snowboardingu a aktivitu při hrách a zábavě.
Speciální poděkování patří majitelům a personálu Severomoravské chaty.

Anketa o LVVZ
1) Co se Vám na LVVZ nejvíce líbilo: instruktoři a výuka na svahu 14x, jídlo 13x, večerní program 11x, disco a večerní lyžování 7x.

2) Co se Vám nejméně líbilo na LVVVZ: vše ok 7x, krátká večerka 6x, hádky mezi námi 5x.

3) Nejlepší jídlo: sladké knedlíky a řízek 15x.

4) Nejhorší jídlo: buchtičky s krémem 9x, vše v pohodě 5x, paštika a čočka na kyselo 4x.

5) Co bylo dobré na instruktorech: vše 19x, Milan a fištróni (oslovení dětí) 9x.

6) Co se Vám na instruktorech nelíbilo: vše bylo v pohodě 19x.

7) Co mi přineslo učení na lyžích a snowboardu: 21x co jsem chtěl-a to jsem se naučil-a 21x, nic – vše jsem už uměl-a 4x.

8) Co z výuky na svahu nesplnilo mé očekávání: vše ok 21x.

9) Co změnit na příští LVVZ: delší večerka 13x, nic 9x.

10) Nápady pro příští LVVZ: nechat to tak jak to je 21x.
(25 hlasujících)

Vypracoval: Jiří Boháček