Naplňme knihovničky

Vážení rodiče našich žáků, vážené a milé děti!

Přinášíme Vám zprávu o tom, jak rychle, zdárně a bezvadně se rozjel náš školní projekt „NAPLŇME KNIHOVNIČKY“.

V září 2018 - tedy na začátku letošního školního roku - jsme Vás oslovili a požádali o vaše již přečtené, snad nepotřebné a nepoužívané knihy, abychom mohli zaplnit tehdy ještě prázdné knihovničky na chodbách naší školy.

Vaše laskavost a iniciativa předčila naše očekávání! Radost byla veliká, když hned další den se dveře kabinetu jazyků (kde vaše zásilky „zpracováváme“) téměř nezavřely, neboť denně a každou přestávku přicházely vaše ratolesti s knihami, někdy s celými plnými taškami a krabicemi knížek, které jste se rozhodli věnovat dětem v naší škole.

Po několika posledních týdnech jsou police téměř zaplněné! Poličky na všech třech patrech se pyšní tituly natolik žánrově pestrými, že uspokojí malé i větší čtenáře.

Mnohokrát děkujeme!

Neskromně si myslíme, že takováto akce je poněkud ojedinělá a na našich základních školách ne zcela běžná, a nám se toho podařilo dosáhnout jen díky Vám. Za to Vám patří obdiv a respekt.

S pozdravem,

ředitel školy Zbyněk Kundrum

a vedoucí projektu Ilona Táborská