NÁVŠTEVA STUDENTŮ Z MAYNOOTH UNIVERSITY (IRELAND)

V úterý 7. března v týdnu po jarních prázdninách k nám zavítala další anglicky mluvící návštěva. Skupina vysokoškolských studentů včetně jejich učitelského doprovodu pana profesora O´Neilla k nám tentokrát přicestovala z Irska v rámci vzdělávacího programu Erasmus při PdF UP. Studenti z Maynooth University u nás strávili příjemné dopoledne, aktivně se zapojili do několika vyučovacích hodin a poskytli našim žákům možnost spontánní komunikace s rodilým mluvčím. Naše děti na oplátku prozradily návštěvě něco o sobě, o svém životě, o svém volném čase a o zajímavých místech v Olomouci. Všichni Irové byli milí, otevření a usměvaví a z jejich tváří bylo vidět, že se se jim v naší škole líbí. Této oboustranně výhodné a efektivní spolupráce s Ústavem jazyků Pedagogické fakulty si nesmírně ceníme s jsme za ni rádi! Těšíme se příště zas!