Odpoledne otevřených dveří

Ve čtvrtek 15. ledna 2015 jsme otevřely dveře naší školy široké veřejnosti. Podívat se na výzdobu školy, nově zrekonstruované třídy a vybavení učeben se přišli podívat současní i bývalí žáci naší školy. Především jsme uvítali budoucí školáčky, kteří si mohli se svými rodiči postupně projít všechny prostory školy. V jednotlivých třídách i učebnách byl pro ně nachystán zajímavý program. Za doprovodu pedagogů se mohli podívat na výukové materiály, vystavené práce žáků, přírodovědné exponáty, být svědky chemick&yacu te;ch pokusů či fyzikálních jevů, naučit se něco nového a vyzkoušet si práci na interaktivních tabulích. Z dnešního dne si odnášeli spoustu dojmů a dárečky, které pro ně vyrobily a nachystaly děti z družiny.