Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2023

Dne 20. dubna 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2023. Akce, jíž se zúčastnilo 16 škol (20 týmů) z Olomouce a okolí, se konala na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc. Naše škola sestavila dvě družstva. Starší tým byl složen z těchto žáků: Sofie Dvořáková, Tereza Mrnková, Kristýna Navrátilová, Dominika Tvardíková, Mikuláš Hrubý, Jakub Loveček, Michal Pompa a Teodor Štěpánek. Mladší tým reprezentovali: Julie Janíková, Anna Kubešová, Julie Tvardíková, Viktorie Weiserová, Erik Dubický, Tomáš Novák, Kryštof Vacula a Vít Weiser. V kategorii jednotlivců za naši školu závodili: Sofie Mlčáková a Lukáš Hebelka.

Náš „starší tým“ vybojoval skvělé 3. místo!!!

„Mladší tým“ skončil na hezkém 11. místě.

V kategoriích jednotlivců zazářili tito žáci:

  1. místo Julie Tvardíková 
  2. místo Tomáš Novák
  3. místo Kryštof Vacula
  4. místo Dominika Tvardíková

Dík patří všem reprezentantům naší školy za statečný a bojovný výkon.

Jiří Boháček