Podzimní galerie nejen na kolíčku

Poprvé v historii školní družiny jsme s dětmi uspořádali naši galerii na téma „Podzim”. Na celé tři dny se naše škola rozzářila podzimními barvami. Na chodbách visely výkresy, které znázorňovaly vše, co se na podzim odehrává. Například pouštění draků, padání listí, odlétání vlaštovek, sbírání hub … I ostatní žáci měli možnost o přestávce obdivovat výtvarné práce svých mladších spolužáků a zjistit, co pro ně podzim znamená. Děti také měly možnost obrázky hodnotit, vybrat ten nejpovedenější a dát mu svůj hlas. Galerie měla obrovský úspěch a už teď se děti těší na její další pokračování.

A jak to dopadlo:

1. třídy

1. místo   Julie Tvardíková

2. místo   Karolína Rýznarová

3. místo   Lukáš Mičuda

2. třídy

1. místo   Kristýna Kurfürstová

2. místo   Tobias Dobeš

3. místo   Viktorie Weiserová

3. – 5. třídy

1. místo   Eliška Kramplová

2. místo   Ivana Muroňová

3. místo   Michal Trubač