Poslední školní den

Poslední školní den tohoto roku se nesl ve slavnostní atmosféře

a všude bylo možné spatřit radostné úsměvy z předaných vysvědčení. Paní učitelky i páni učitelé se s dětmi náležitě rozloučili a žáci zakončili tento školní rok plni krásných dojmů a vzpomínek.

Zejména žáci 9. ročníku si dnes užili mnoho emocí a celkově zavzpomínali na uplynulé školní roky strávené na naší škole. Slavnostní zakončení jejich posledního dne na Základní škole Olomouc, Mozartova 48 umocnilo i předávání vysvědčení náměstkem primátora města Olomouce – panem Mgr.  Viktorem Tichákem, Ph.D., který žákům popřál mnoho dalších úspěchů.

Všichni bychom chtěli za naši školu popřát žákům 9. ročníku, ať se jim i nadále úspěšně daří. Všem dětem pak přejeme příjemné a hezké prázdniny a těšíme se v září na viděnou.