Project Explore na Mozartce!

Od příštího školního roku zahajujeme výuku angličtiny na naší škole s nejnovější řadou učebnic Project Explore! Minulý týden ve čtvrtek nás proto navštívila Boženka Hojgrová, zástupkyně Oxfordského nakladatelství, a připravila si pro nás seminář, ve kterém vyučující angličtiny z prvního i druhého stupně podrobně seznámila s možnostmi nejnovější edice této řady učebnic.  Učebnice PROJECT EXPLORE je jako vždy vizuálně atraktivní pro žáky i učitele, reflektuje nejmodernější metody výuky angličtiny a je užitečným doplňujícím materiálem a také průvodcem na cestě k osvojení si všech dovedností a kompetencí při učení prvního cizího jazyka. Moc se těšíme, že od příštího školního roku budeme moct s dětmi od pátých tříd až po deváté s touto novou učebnicí pracovat.