ŘÁD ZLATÉ VAŘEČKY – 2. výrobce zábavných jednohubek

Z herny školní družiny se ve čtvrtek 25. února stala Restaurace „U malého kuchaře". Z každého oddělení školní družiny byli mezi zájemci vylosováni 3 kuchtíci, kteří měli za úkol dle foto zadání připravit jednohubky v podobě tučňáků, pavouků, lodiček, Reda z Angry Birds či berušek. Stateční kuchaři překonali obavy z těžkého úkolu a do soutěžení se vrhli opravdu bravurně! Výsledek můžete vidět sami a můžete také posoudit, jak se dětem povedlo svůj výtvor dotáhnout do dokonalosti originálu. Odměnou jim byla jak samotná ochutnávka výtvorů, tak obdržení vlastní kuchařky na sbírku receptů a zlaté vařečky.

První kuchařský a cukrářský týden předčil očekávání. Doufáme, že dal dětem námět na další snahu pomáhat doma s vařením a pečením, a že do příštího roku budou jejich kuchařky napěchované recepty a zajímavostmi z kuchyně.