Sběr starého papíru

Ve dnech 23. až 27. května 2022 proběhl na naší škole sběr starého papíru. Soutěžilo se mezi třídami i jednotlivci o nejlepšího sběrače. Zapojili se žáci prvního i druhého stupně. V kategorii tříd se na prvním místě umístila třída 4. B s celkovým množstvím 598 kg nasbíraného papíru, na druhém místě 1. A (428 kg) a třetí místo obsadila třída 6. A (426 kg). Mezi jednotlivci zvítězila Monika Bartoňová ze třídy 4. B, která nasbírala celkem 294 kg starého papíru. Na druhém místě pak Markéta Bartoňová ze třídy 2. A a na místě třetím Karla Salajková ze třídy 6. A. Mezi dalšími oceněnými byli Klára Hubáčková (1. A), Ema Salajková (1. A), Eva Ostřanská (4. B), Matěj Říha (3. A) a Alice Hubáčková (6. A). Celkem se letos podařilo nasbírat 4 045 kg starého papíru.

Děkujeme všem sběračům a také děkujeme za pomoc panu Zapletalovi, učitelům i žákům druhého stupně.

 
Soubor typu pdfSběr starého papíru.pdf
(95,2 kB)
stáhnout