Seznamte se, prosím

Celý druhý týden ve školní družině se nesl v tématu poznávání se, seznamování, hledání, co nás spojuje a také besedování o tom, jak se k sobě mají lidé chovat.

Zahráli jsme si různé hry, kde jsme se blíže poznali. Zjistili jsme, že nejvíce dětí v naší školní družině má hnědé oči a nejzajímavější domácí mazlíček je podle dětí pavouk. Děti si malovaly svoje oblíbené písmeno, které je mělo charakterizovat.

Nepoznávaly se jen děti mezi sebou, ale poznaly i paní vychovatelky, které jim zase rády představily zaměření kroužku, ve kterém se budou každý týden odpoledne potkávat.

A protože se chceme všichni cítit dobře ve školní družině, je třeba si nastavit také několik pravidel. A to byl úkol pro děti v jednotlivých odděleních. Jediná podmínka byla, aby děti v pravidlech použily pozitivní slova. To se jim velmi povedlo a svá pravidla si vyvěsily ve třídě.

Těšíme se na hezký školní rok v naší školní družince.