Školní výlet 3. AB

V úterý 23. května 2023 odjely děti třetích ročníků na školní výlet do ZOO Lešná. Cesta
do zoologické zahrady uběhla velice rychle a děti se dočkaly své dlouho očekávané návštěvy ZOO Lešná. Děti nadšeně pozorovaly všechna zvířata. Dozvěděly se spoustu nových informací o zvířatech samotných, ale i o jednotlivých lokalitách, kde se daná zvířata vyskytují.

Nejvíce se dětem líbili sloni, šelmy, žirafy a panda červená. Samozřejmě největším lákadlem ZOO Lešná jsou rejnoci, kde jsme strávili nejvíce času. Děti měly možnost nakoupit si krmení
pro rejnoky a mohly si je i hladit.

Dětem se školní výlet velice líbil, a dokonce nám i přes nepříznivou předpověď přálo počasí.

Na závěr si děti nakoupily suvenýry a odjížděly ze zoologické zahrady plni zážitků a dojmů.