Školní výlet 6. AB

Ve čtvrtek dne 25. května 2023 se naši šesťáci vydali na školní výlet do ZOO Zlín – Lešná.

Cesta autobusem do nejnavštěvovanější zoologické zahrady na Moravě uběhla velmi rychle a žáci si ji patřičně užívali. Během cesty totiž zpívali i náležitě hodovali. V areálu ZOO měly pak děti možnost navštívit bohatou expozici zvířat, projít si jednotlivé kontinenty
a seznámit se s informacemi, které druhy zvířat kde žijí.
Za pozornost stáli sloni, žirafy, lvi, různé druhy ptactva, a především pak kapybary, na které se děti snad nejvíce těšily. Na úplný závěr nemohla chybět ani proslulá zátoka rejnoků, kdy měli žáci možnost si na vlastní kůži „pohladit“ i nakrmit rejnoky a zblízka si je prohlédnout.

Celkovou atmosféru umocnilo i pěkné počasí, děti si tak odnáší nezapomenutelné zážitky.