Školní výlet 9. A, 9. B – Dolní Bušínov

V letošním školním roce se uskutečnil třídenní výlet devátých tříd do překrásného penzionu v Dolním Bušínově. I přes počáteční nepřízeň počasí si děti výlet náramně užily, počasí se umoudřilo a sportovních a relaxačních aktivit bylo pro děti nachystáno spousta.

První den výletu jsme se zabydleli, prohlédli jsme si blízké okolí. Po večeři nám zpříjemnil večer animátor, který měl pro žáky připravenou zábavu ve formě různých kvízů a her.

Druhý den byl zaměřen na sport. Hráli jsme ping pong, minigolf, dívky si zahrály beach volejbal a chlapci fotbal. Také jsme šli na turistickou vycházku. Večer nám dívky připravily soutěže a různé aktivity, které byly velmi zábavné. Všichni se výborně bavili.

Třetí den nás čekal návrat domů. Výlet byl ve velice přátelském duchu a můžeme podotknout, že děti byly velice nadšené a spokojené.