Školní výlet tříd 9. ročníku

Ve středu dne 25. května 2022 se žáci 9. ročníku vypravili na dlouho očekávaný a vytoužený školní výlet.

Jako cíl cesty byl zvolen Areál Skiland v Ostružné, kde jsme byli ubytovaní po dvě noci v příjemném penzionu se skvělým zázemím. Děti využívaly sportovní hřiště, společenskou místnost, kde jsme společně hráli ping-pong i další hry. Vrcholem večera bylo pak společné opékání u táboráku, kdy celkovou výletovou atmosféru doplnil pan učitel Vilímec hrou na kytaru, a děti si tak mohly zazpívat klasické trampské písně. Počasí nám sice příliš nepřálo, ale i tak jsme se mohli vydat na krátkou vycházku do okolí i do nedaleko vzdáleného Petříkova. Děti nejvíce ocenily skutečnost, že mohly být pospolu, a strávit tak čas naposledy v kolektivu třídy 9. A a 9. B.

Krásná příroda i okolní krajina hor, chutná kuchyně a spousta legrace byly už jen tou pomyslnou třešničkou na dortu.