Školní výlet třídy 8. A, 8. B

Ve dnech 1.- 2. 6. 2022 jsme s osmými ročníky jeli na školní výlet do CHKO Jeseníky. Cílem byla Ostružná-Petříkov, kde jsme měli v penzionu Skiland zajištěné ubytování. Pedagogický doprovod třídám dělali učitelé Pavel Dřímal a Lucie Pavlíčková. Po příjezdu do Ostružné jsme si zašli na předem objednaný oběd. Poté nás čekala zhruba 3 km dlouhá cesta z Ostružné do Petříkova. Náš penzion byl velmi útulný a měli jsme ho celý pro sebe. Součástí byla i klubovna a venkovní ohniště. Po ubytování a chvilkovém odpočinku jsme se vydali na průzkum okolí. Vylezli jsme na rozkvetlou sjezdovku, zahráli jsme si hry a zbyl i čas na občerstvení.  Po večeři jsme rozdělali oheň, u kterého jsme zpívali písničky a opékali špekáčky.

Druhý den ráno nás čekala výborná snídaně, balení věci a odjezd vlakem zpět domů.

Věříme, že si výlet všichni užili a odvezli si spoustu nových zážitků.