Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019 proběhlo již tradičně před budovou naší krásné školy, kde se shromáždily naše skvělé, dobře naladěné a usmívající se děti společně se svými rodiči. Nejvíce napjatí a nedočkaví byli samozřejmě roztomilí prvňáčci, kteří tuto slávu společně s námi zažívali poprvé. Celá akce byla doprovázena opět reprodukovanou hudbou a komentáři výborné moderátorky Rádia Haná – Martiny Kvítko Procházkové, která k našemu slavnostnímu zahájení již neodmyslitelně patří. V osm hodin se pak otevřely dveře té nejpěknější školy a kompletní pedagogický i nepedagogický sbor i s vedením školy nastoupil na schodiště před budovu základní školy. Zbyněk Kundrum pak slavnostně přivítal všechny přítomné, prvňáčkům popřál šťastný start do vzdělávání, představil kolektiv pedagogických pracovníků a všem popřál úspěšný školní rok 2018/2019. A počasí? To nám každoročně přeje.