Soutěž v anglickém jazyce English King

V týdnu od 1. 6. do 5. 6. se uskutečnila ve třídách 3. A a 3. B soutěž v anglickém jazyce English King. Jednalo se o prokázání znalosti slovní zásoby a schopnosti bezchybně psát anglická slovíčka v rozsahu učebnice Chit Chat 1.
Soutěže se zúčastnili všichni žáci obou tříd. Maximální počet bodů, který bylo možno získat, byl 61.
Nejvyššího počtu bodů a tedy 1. místa dosáhly žákyně Valentýna Vebrová ze 3. A a
Berenika Ivanová ze 3. B. Na druhém místě se umístila žákyně ze 3. B Michaela Steigerová s 60 body. Třetí skončila s 59 body žákyně 3. A Daniela Raušová.
Čtvrté místo obsadili žáci 3. B Václav Čech a Klára Kovářová s 58 body, páté místo Daniela Ondráčková ze 3. B s 57 body, šesté místo žáci 3. A Johan Čáp a Marek Dohnal s 56 body, sedmé místo Karla Otáhalová ze 3. A a Matěj Maholiak ze 3. B s 54 body. Soutěž English King probíhala v příjemné atmosféře, kdy děti rády ukázaly, co se v angličtině za celý školní rok naučily.