THE DAY OF BRITISH AND AMERICAN ENGLISH – DRAMA AND LITERATURE

Letošní oborový den anglického jazyka se nesl opět v duchu britské a americké literatury. Nebylo toho málo, program dne byl skutečně nabitý. Děti navštívily workshopy, které se věnovaly práci se slovníčky, žáci se věnovali také soustředěné četbě širokého repertoáru anglických knížek a v dílnách poezie a dramatu se kreativně realizovali při tvorbě básniček. V neposlední řadě si děti po čase opět zahrály divadlo – podařilo se jim secvičit krátký skeč - inscenaci rapové verze Three Little Pigs (O třech malých prasátkách – rap verze). První krůčky v angličtině dělali také naši nejmenší, seznamovali se s prvními slovíčky, zatančili si a zahráli spousty her pro rozvoj angličtiny. Pro starší děti z prvního stupně byly připraveny kvízové hry, zopakovali si spoustu slovní zásoby a nemohl chybět ani tanec a zpěv. Celou školu jsme si pěkně vyzdobili vlaječkami, bannery, dekoracemi, řetězy a drobnými symboly a den s angličtinou jsme si pěkně užili. A o čem bude ten příští oborový den??? No přece o ... Nechte se překvapit!