Úspěch našich žáků v soutěži Matematický klokan

V pátek 22. března 2019 se všichni žáci 2. – 9. tříd naší školy zapojili do mezinárodní soutěže Matematický klokan. Je pro nás skvělou zprávou, že v naší škole studují dvě dívky, které získaly skvělé umístění jak v rámci okresu Olomouc, tak i v celém Olomouckém kraji. Těmto nejúspěšnějším žákyním s radostí předáváme zasloužená ocenění.

 

3. místo v okresním kole soutěže Matematický klokan získala

  • Jana Fišerová  - 5. A

3. místo v okresním kole soutěže Matematický klokan získala

  • Květa Bouchalová – 3. A

3. místo v krajském kole soutěže Matematický klokan získala

  • Jana Fišerová  - 5. A

3. místo v krajském kole soutěže Matematický klokan získala

  • Květa Bouchalová – 3. A

 

Oběma dívkám k výbornému výsledku srdečně gratulujeme!