Ústřední kolo konverzační soutěže v angličtině v Praze 2016

Po senzačním postupu Kateřiny Mikešové (9. A) do ústředního kola konverzační soutěže v německém jazyce do Prahy si svůj postup vybojoval také Lukáš Tatalák, taktéž žák 9. A, a stal se tak historicky prvním žákem naší školy, který nás reprezentoval v nejvyšší jazykové soutěži mezi absolutními vítězi všech krajů České republiky.


Po vítězství ve školním kole v lednu 2016, únorovém druhém místě v okresním kole a březnovém vítězství v kole krajském se Lukáš 5. května 2016 zúčastnil finálového ústředního kola soutěže v jazyce anglickém v kategorii II. A žáků 8. a 9. tříd základních škol. V Národním institutu dalšího vzdělávání změřil své jazykové dovednosti s třinácti nejlepšími žáky republiky. Lukášovi k jeho dosaženým výsledkům a účasti v ústředním kole gratulujeme a upřímně děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!