Veselé Velikonoce

Předvelikonoční období jsme si v letošním roce ve školní družině konečně opravdu moc užili. Děti měly na tento zkrácený týden připravené různé aktivity – omalovánky, kvízy, zajímavosti spojené s Velikonoci. Vzniklo mnoho výtvarných prací – malovaní zajíčci, slepičky, kraslice a další kresby spjaté s Velikonoci či jarem.

V rámci všech oddělení probíhaly besedy o Velikonocích, tradicích a tradovaných zvycích ze všech koutů světa.

Ovšem hlavní hřeb tohoto týdne byla účast na soutěži v překonání rekordu ve zdobení velikonočních stromků před školou. Takže jsme všichni vyfukovali vajíčka jako o závod. Poté jsme vajíčka ozdobili a napsali na ně nějaký pozitivní vzkaz, jak stálo v podmínkách soutěže. Což bylo velice milé zpestření velikonočního zdobení, každý z nás se tak mohl zamyslet, jak je důležité udržet si pozitivní mysl a rozdávat radost. Našim dětem se letos povedlo vyvěsit 647 kraslic. Všichni jsme moc zvědaví na výsledky soutěže.