Vítání jara

Všichni jsme se po zimě těšili na jaro. V naší školní družině jsme se rozhodli, že jaro přivoláme společně soutěžemi. Sešli jsme se v tělocvičně a netrpělivě očekávali, kdo z nás bude rychlejší, pozornější a zručnější. V první soutěži jsme přenášeli vejce na lžičce do košíčku. Druhá soutěž byla v „sázení“ a „trhání“ květin. Do třetice jsme hledali zvířátka, která patří do jedné rodiny. Čtvrtá soutěž vyžadovala dvě zručné děti, které měly za úkol podle hmatu rozdělit kytičky na stejné hromádky. V poslední soutěži se děti navzájem přeskakovaly a obíhaly metu. Po sečtení bodů bylo vyhlášení výsledků a focení. Všem se nám to líbilo a na pořadí snad ani nezáleží. Hlavně, že jsme si zasoutěžili a přivítali jaro!