Vlaštovičko, kde jsi?

Na začátku školního roku se vždy s dětmi z naší školní družiny loučíme s vlaštovkami vlaštovčími závody. Letošní rok jsme si pro závodění vybrali Smetanovy sady. V pěkném prostředí to dětem i jejich vlaštovkám dobře létalo. Dařil se hod na cíl i do dálky a porota vybrala také tři nejpěknější vlaštovky. Děti se také dověděly něco o životě vlaštovek a jejich putování za sluníčkem. Odpoledne se povedlo, ti nejlepší dostali diplomy a všechny závodníky čekala malá odměna. Už se všichni těšíme na jarní přílet vlaštovek.

Hod do dálky:

1. Michal Trubač 5.A, Jan Procházka 3.A

2. Jiří Rakušan 3.A, Martin Dejl 5.A

3. Viktorie Bryczeková 3.B, Maxmilián Tichý 3.A, Matouš Hudeček 3.A, Tadeáš Pokorný 3.A

 

Hod na cíl:

1. Jakub Loveček 3.B

2. Radim Takáč 4.A

3. Lucie Dvorská 2.A

 

Nejpěknější vlaštovka:

1. Valerie Chaloupková 1.C

2. Aneta Zisisová 1.A

3. Tereza Vaculová 4.A