Vyhodnocení konverzační soutěže v německém jazyce

V pátek dne 14. prosince 2018 proběhlo v ředitelně školy celkové vyhodnocení konverzační soutěže v německém jazyce, která se konala dne 11. prosince 2018. Již tradiční soutěž byla určena žákům 8. a 9. tříd. Jako poděkování za krásné výkony v soutěži dostali žáci sladkou odměnu a ti nejšikovnější samozřejmě obdrželi i diplomy.

Ještě jednou jménem celé poroty děkujeme všem žákům za účast v soutěži a blahopřejeme žákům umístěným na stupních vítězů.

1. místo – Lucie Šándorová (9.A)

2. místo – Nela Čapková (9.B)

3. místo – Karolína Živurová (9.A)

První dvě nejúspěšnější žákyně – Lucie Šándorová a Nela Čapková budou reprezentovat naši školu v okresním kole konverzační soutěže v německém jazyce, které se uskuteční dne 29. 1. 2019 na Základní škole Hálkova v Olomouci.

Jménem celé poroty moc blahopřejeme!