Vyhodnocení Soutěže v německém jazyce - „Bücherwurm“

V úterý dne 19. 3. 2019 proběhlo v ředitelně školy celkové vyhodnocení  Soutěže v německém jazyce ve čtení s názvem „Bücherwurm“. Soutěž celkově zaštituje Vědecká knihovna v Olomouci - Německé knihovna.

Jako poděkování za krásné výkony v soutěži dostali žáci sladkou odměnu a ti nejšikovnější samozřejmě obdrželi i diplomy.

Ještě jednou jménem celé poroty děkujeme všem žákům za účast v soutěži a blahopřejeme žákům umístěným na stupních vítězů.

První tři místa obsadily žákyně:

1. místo   Lucie Šándorová (9. A)

2. místo   Nela Čapková (9. B)

3. místo   Kateřina Tomášková (8. B)

Vítězka školního kola Lucie Šándorová bude reprezentovat naši školu v celkovém Finále soutěže, které se uskuteční dne 26. března 2019 ve Vlastivědném muzeu v Olomouci.

Všichni žáci podali krásný výkon a prokázali své výborné čtenářské dovednosti. Moc děkujeme a blahopřejeme!